Zostań ambasadorką w 5 minut!

banalnie proste

Wypełnij formularz

Aby zostać konsultantką AVON musisz rozpocząć od wypełnienia prostego formularza za pośrednictwem naszej strony internetowej. Kliknij tutaj

Jednorazowe hasło SMS

Po wypełnieniu formularza otrzymasz w wiadomości SMS hasło do pierwszego logowania. Należy je zmienić po pierwszej wizycie w serwisie.

Wiadomość e-mail

Na adres e-mail podany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym, otrzymasz numer personalny służący jako Twój login.

Program „NA START”

dodatkowe nagrody do wygrania

Walcz o dodatkowe, atrakcyjne nagrody dla konsultantek AVON. Bierz udział w kampaniach oraz zbieraj naklejki, dzięki którym zyskasz więcej. Wspieramy nasze ambasadorki udostępniając programy motywacyjne oraz konkursy lojalnościowe. To dodatkowy powód, by spróbować swoich sił. Nie czekaj, dołącz do elitarnej grupy Ambasadorek AVON i czerp płynące korzyści.

Wysokość sprzedaży towarów Rabat
0-199.99 zł 15%
200-299.99 zł 20%
300-599.99 zł 25%
600-1099.99 zł 30%
1100-3099,99 zł 35%
3100 zł i więcej 40%

Rabaty dla konsultantek

doceniamy Twoją efektywność

Rabat dla Ambasadorek piękna przyznawany jest na podstawie analizy wyników sprzedaży. Od Ciebie, twojego wkładu oraz starań zależy jaki rabat sobie wypracujesz. Im większe zamówienia składasz tym zyskujesz większą zniżkę. Zamawiaj taniej dla siebie lub do dalszej odsprzedaży, zarabiając dodatkowe fundusze. Umożliwiamy opcję kredytowania, po dalsze informacji zapytaj swojego lidera po rejestracji.

Zostań konsultantką Avon

Uwielbiasz kosmetyki i pracę z ludźmi? Chciałabyś rozwinąć swoją karierę w sprzedaży i być na bieżąco z nowinkami urodowymi oraz korzystać z najlepszej jakości produktów do pielęgnacji? Dołącz do nas i zostań konsultantką AVON!

Chcę zostać konsultantką Avon

Wobec popularności naszej marki z pewnością niejeden raz zadawałaś sobie pytanie „czy chcę zostać konsultantką AVON?” i myślałaś nad tym, jakie korzyści może przynieść współpraca z firmą. Trafiłaś na naszą stronę, zatem decyzja o uczestnictwie w programie jest już blisko – odpowiemy Ci na podstawowe pytania na ten temat.

Wśród swoich znajomych na pewno znajdziesz chociaż jedną z nas. Czy zastanawiałaś się kiedyś, ile zarabia konsultantka i jakie są zasady współpracy z AVON? Odpowiedź na powyższe pytania jest wyjątkowo satysfakcjonująca! Wysokość wynagrodzenia, które będziesz otrzymywać, zależy wyłącznie od jakości Twojej pracy i zaangażowania. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, którą musisz zrealizować, dlatego sama decydujesz, jaki będzie Twój zarobek. Wybierasz czas, Klientów i miejsce. Jak natomiast zostać konsultantką AVON przez internet i na jakie benefity możesz liczyć w związku z dołączeniem do naszego zespołu? Zasady są bardzo proste – wypełniasz prostą ankietę zgłoszeniową na stronie, poświęcasz dowolną ilość godzin na zdobywanie kontaktów i aktywną sprzedaż, a rabaty na produkty rosną w miarę wzrostu wielkości realizowanych zamówień. W ramach umowy z AVON czekają na Ciebie ciekawe nagrody i oferty specjalne dla członków grupy. Jako nowy uczestnik programu masz na początku dostęp do bezpłatnego katalogu i darmowych próbek, które pomogą w prezentacji produktów AVON. Po zarejestrowaniu się jako ambasador marki otrzymujesz rabat na asortyment, który jest sprzedawany po cenie katalogowej – różnica między tymi kwotami to wysokość Twoich zarobków. Jako nowy konsultant będziesz mogła brać udział w konkursach i wcześniej zamawiać nowości kosmetyczne. Współpraca z międzynarodową marką, która oprócz dbania o piękno kobiet i mężczyzn, udziela się charytatywnie to mnóstwo wyjątkowych korzyści, na jakie możesz liczyć tylko u nas!

Jak zostać konsultantką Avon przez internet?

Jeśli zastanawiasz się, jak można zostać konsultantką i czy związane są z tym jakieś zobowiązania, umowa lub opłaty, już dziś wyczerpująco odpowiemy na Twoje pytania. Rejestracja konsultantki AVON odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Należy wypełnić formularz rejestracyjny, poczekać na jego akceptację i link do zalogowania się, a następnie zacząć swoją niezapomnianą przygodę z marką. Pierwsze, większe zamówienie bywa wyzwaniem dla nowych uczestników, jednak po kilku tygodniach z pewnością nabierzesz wprawy w zdobywaniu nowych Klientek. Jedną z możliwości, jaką oferujemy, jest darmowa dostawa, której forma dopasowywana jest do Twoich potrzeb.

W firmie AVON możesz zamawiać asortyment zupełnie bez zobowiązań, zrezygnować w dowolnym momencie oraz bezpłatnie zostać członkiem grupy profesjonalnych konsultantów. Mamy dla Ciebie atrakcyjne ceny, ciekawe szkolenia produktowe i kosmetyczne oraz przydatne przewodniki, które zwiększą Twoją efektywność. Zapewniamy, że dołączając do nas, będziesz czerpać niesamowitą radość z kontaktu z Klientami i zarabiania na prostych, jasnych zasadach.

Wystarczy kilka kliknięć, żeby zacząć rozwijać swoją karierę! Z dniem, gdy otrzymasz swój pierwszy katalog AVON, będziesz mieć szansę na rozwinięcie swojej pozycji i zostanie Liderem grupy. To niepowtarzalna okazja, dzięki której będziesz stanowić wsparcie i czynnik motywujący dla zespołu. Zarobki konsultantki tego rodzaju są wyższe i można liczyć na dodatkowe korzyści i rabaty. Warto więc dążyć do zwiększania swoich kwalifikacji i poszerzania grona zadowolonych Klientek. Gdy już nabierzesz wprawy jako zawodowa ambasadorka firmy, zapraszamy Cię do zakładki poświęconej funkcji Lidera.

Jeśli masz inne pytanie dotyczące współpracy z marką, chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu online i dołączenia do wspaniałej grupy ludzi z pasją! Już dziś wypełnij formularz na stronie internetowej i zostań jedną z nas, rozwijając się i wspinając się po kolejnych szczeblach kariery!

Katalogi AVON

W formie online