Czy rejestracja w Avon jest płatna?

Rejestracja w AVON jest zupełnie BEZPŁATNA. Aby zostać ambasadorką piękna należy wypełnić formularz, po którym w wiadomośći SMS otrzymasz jednorazowe hasło logowania. W dalszym etapie na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz nr login konsultantki. Przypominamy, że należy ustalić nowe hasło po pierwszym logowaniu.

 Jakie warunki trzeba spełnić by zostać konsultantką?

Jedynym warunkiem koniecznym do zostania konsultantką AVON jest ukończone 16 lat oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego z naszej strony internetowej.

Na czym polega praca Ambasadorki AVON?

Po rejestracji konta w Avon otrzymasz rabat na produkty, które sprzedajesz po cenach katalogowych. Twój zarobek to pieniądze z różnicy pomiędzy kwotą katalogową, a kwotą po rabacie za którą kupujesz. Wysokość rabatu uzależniona jest od wysokości sprzedaży. Nie ma ograniczeń zarobkowych.

​Ile mogę zarobić w AVON?

Zarobki w Avon opierają się o progi rabatowe i zależą od wysokości Twoich zamówień. Rabaty wynoszą od 15 % do 45% i są zależne od wielkości realizowanych zamówień.

Dodatkowo pojawia się szereg oferty i promocji, które mogą zostać wykorzystane do zwiększenia zysków. Szczegóły dotyczące tych ofert możesz znaleźć w gazetce Focus (dostępnej dla zarejestrowanych osób w firmie) lub na stronie internetowej avon.pl po zalogowaniu w zakładce Oferty specjalne. Zarabiając przy wykorzystaniu specjalnych ofert rabatowych 40% cały rabat jest Twoim zyskiem. Zazwyczaj jest to około 40-60% całego zamówienia.

Katalogi AVON

W formie online