Chcesz spróbować kariery w sprzedaży dla marki znanej na całym świecie? A może szukasz sposobu na dodatkowy zarobek? Jesteś młodą mamą, która marzy o pracy z domu, możliwej do wykonywania o dowolnej porze dnia lub nocy? Zostań konsultantką Avon, aby cieszyć się z rozmaitych zniżek, a do tego rozpocząć ciekawą przygodę zawodową, która może zaowocować dużym sukcesem. W tej pracy zarobek zależy od Twojego zaangażowania. Możesz systematycznie zwiększać swoją pensję, korzystając przy tym z wielu dodatkowych bonusów, takich jak zniżki czy prezenty spoza katalogu Avon. Nie ogranicza Cię grafik, a do tego pracujesz jako swoja własna szefowa. Dzięki pracy konsultantki możesz osiągnąć niezależność finansową lub po prostu znacząco zwiększyć swoje dotychczasowe zarobki.

Żeby zostać konsultantką, musisz spełnić kilka prostych warunków. Rejestracja nie jest skomplikowana – wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie, wpiszesz hasło, które zostanie wysłane na podany numer telefonu, a następnie dokończysz proces, korzystając z linka podanego w e-mailu. Nie pobieramy żadnych opłat w ramach wpisowego. Zamówienia są dokonywane w wygodny sposób za pomocą specjalnej, prostej w obsłudze platformy. Konsultantka korzysta z darmowej dostawy kurierem, a także możliwości zwrotu do 90 dni od daty zakupu. Zapoznaj się z formularzem, jaki znajduje się na tej witrynie.

Rabaty dla konsultantek Avon

Co dokładnie zawiera oferta dla konsultantek? Avon zapewnia jasne i zrozumiałe zasady

Hassle-free and easy French Documents with different familiar matters for youngsters as well as Pupils. Get Report Subjects in English in addition to Article tips designed for Boy or girl essay helper.

współpracy. Konsultantka otrzymuje określone zniżki na każdy produkt, z kolei swoim odbiorcom sprzedaje je w cenie, jaka widnieje w katalogu. Niezwykle urozmaicona oferta, sprawdzone i wysokojakościowe preparaty oraz ugruntowana pozycja firmy na rynku – to wszystko sprawia, że Klienci chętnie dokonują zakupów. Dlatego już od pierwszych miesięcy pracy można liczyć na satysfakcjonujące zarobki. Rabaty dla konsultantek zależą od kwoty zamówień – ciesz się rabatem w wysokości od 15 do nawet 40 procent! Już teraz przekonaj się, jakie kuszące propozycje zawiera aktualny katalog. Po przekroczeniu kolejnych kwot każde następne zamówienie w danym miesiącu możesz złożyć taniej. Rabat zależy tylko i wyłącznie od Twoich wyników. Skorzystaj z szerokiej oferty produktów.

Oprócz tego, że otrzymujesz zniżki dla konsultantek Avon, to dodatkowo zyskujesz spersonalizowane prezenty – dbamy o kobiety, które dla nas pracują. Na każdym etapie rozwoju zapewniamy profesjonalne wsparcie i pomoc. Możliwości kariery nie kończą się na byciu konsultantką, jako że najbardziej ambitne ze sprzedawczyń mogą zostać liderkami, które kierują własnym, kilkuosobowym zespołem. Wówczas zarobki stają się jeszcze większe. Otrzymują one odpowiednie wsparcie, a także pakiet służbowych narzędzi. Najlepsze z nich mogą korzystać z firmowego samochodu. Bycie liderką to źródło nieustającej satysfakcji oraz możliwość udoskonalenia umiejętności miękkich, takich jak: praca w grupie, przywództwo czy zdolność do prowadzenia negocjacji. Zdobywaj jeszcze więcej Klientów, a do tego rozwijaj się zawodowo, wykonując swoją pracę wtedy, kiedy masz na to ochotę. Katalogi Avon zmieniają się co trzy tygodnie, za każdym razem zapewniając wiele przyjemnych niespodzianek.

Avon – promocje dla konsultantek

Jednym z powodów, dla których warto rozpocząć karierę w tym zawodzie, są również atrakcyjne promocje dla konsultantek. Dotyczą one rozmaitych produktów. Przekonaj się o tym, że preparaty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów mogą być skuteczne i zarazem tanie. Promocje to także rozmaite zapachy zarówno dla niej, jak i dla niego. Wiele preparatów jest przygotowywanych na bazie naturalnych składników, ponieważ ważne są dla nas zdrowie i uroda użytkowników. Zniżki dla konsultantek obejmują również najnowsze kosmetyki, a także preparaty spoza katalogu. Sprawdź, jaka oferta netto została przygotowana na dany miesiąc. Jako ambasadorka zyskujesz dostęp do wyjątkowej oferty kosmetyków do makijażu. Sprawdzone przez siebie zestawy możesz również polecać Klientom.